Kdo jsem?
 

Absolvoval jsem elektrotechnickou střední školu v Dobrušce. Protože jsem od dětství nadšený sportovec, rozhodl jsem se pokračovat trochu odlišnou cestou, než jsem původně zamýšlel. Má cesta na vysokou školu vedla na Fakultu tělesné výchovy a sportu. Vystudoval jsem obor Sportovní management na Univerzitě Karlově v Praze. Během studií jsem opět trochu odbočil a začal se věnovat videotvorbě. Na vysoké škole jsem rovněž potkal mnoho skvělých lidí, což považuji za nejcennější věc, kterou mi tato životní etapa dala.

Videa, která mají příběh

V současném virtuálním světě jsme pohlceni miliony videopříspěvků. Pokud má videoobsah diváka zaujmout, musí kromě kvality zpracování sdělit informaci atraktivním způsobem. Rád do videa vkládám příběh, který si diváka získá a zároveň výrazně přidá na autenticitě.

Cestování jako zdroj inspirace

Ze všeho nejraději zvěčňuji svou cestovatelskou vášeň a zážitky z cest. Cestovatelská videa mi uchovávají životní momenty, které si pak mohu kdykoliv a s kýmkoliv připomenout.

Poznávání světa je pro mě rovněž ohromným zdrojem inspirace a nápadů, které pak mohu proměnit v další příběhy během práce s klienty. Na cestách jsem poznal mnoho inspirativních lidí, od kterých se mohu učit a posouvat se dál.

Natáčím

Propagační videa společností i jednotlivců, která Vás ukážou světu. Ve většině případů do mé kompetence spadá i samotný koncept videa. Myšlenku, kterou vytvořím nejdříve konzultuji se zákazníkem. Vždy je pro mě důležitá spokojenost obou stran a v nejlepším případě navázání dlouhodobé spolupráce.

Eventová videa večírků, plesů, diskoték, sportovních utkání či turnajů. S klientem je důležité si ujasnit, k čemu bude video primárně sloužit a na základě těchto informací pracovat již od samotného začátku natáčení. V tomto případě se snažím o co nejrychlejší vyhotovení videa, aby byl obsah aktuální.
Svatební videa, která zachytí životní momenty. Každou svatbu natáčím od samého začátku, tedy od příprav novomanželů až po večerní zábavu. 
Fotím

Portréty s důrazem na kvalitu zpracování. Nabízím focení jednotlivců, rodin i skupinové focení. Důležitá je domluva s klienty, co od focení očekávají. Výsledné fotografie dodám ve vysokém rozlišení, které je vhodné i pro velkoformátový tisk.

Svatební fotografie, které oživím nápady. Skvělé fotografie mohou vyjít i z obyčejného mobilního telefonu, vždy ale záleží na kreativitě fotografa. Mimo nespočetně nápadů si také zakládám na kvalitní postprodukci fotografií.
Mgr. Aleš Moravec
alesmoravec92@gmail.com
+420 776 555 248
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 Created by Ales Moravec

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now